text.skipToContent text.skipToNavigation
Играчка воз на батерии "Western Express"IDEK000063294
Нашата најниска цена
710,00 ден
Играчка воз на батерии "Western Express". Производот има локомотива и три вагони. Локомотивата е долга 20цм, има звук и светло. Потребни се 2 батерии АА за да работи, истите не се вклучени во пакув...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.12.2018

Играчка воз на батерии "Western Express". Производот има локомотива и три вагони. Локомотивата е долга 20цм, има звук и светло. Потребни се 2 батерии АА за да работи, истите не се вклучени во пакувањето. Возот се движи на напред и на назад. Должината на пругата е 290цм. Наменето е за возраст над 3 години.
Бренд Goldlok
Тип на производ Електронски играчки