text.skipToContent text.skipToNavigation
Играчка воз на батерии "Western Express"IDMK-14023
Нашата најниска цена
710,00 ден
Влак на батерије Вестерн Еkcпресс. Влак се састоји од локомотиве и 3 вагона. Локомотива је дужине 20 цм. Влак има звук и свјетло. Потребне 2 АА батерије које нису уклјучене. Влак се креќе према нап...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Влак на батерије Вестерн Еkcпресс. Влак се састоји од локомотиве и 3 вагона. Локомотива је дужине 20 цм. Влак има звук и свјетло. Потребне 2 АА батерије које нису уклјучене. Влак се креќе према напријед и према назад. Дужина трачница 290 цм (107 * 76 цм). Димензије пакирањ: 41.2 kc 6 kc 28.4 цм. Доб 3+.
Возраст 0 +
Бренд Goldlok
Тип на производ Детска играчка