text.skipToContent text.skipToNavigation
Пожарникарски камион Мики МаусIDEK000005882
Нашата најниска цена
1.990,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Фигурица Мицкеи и ватрогасни камион. Нова иМТ технологија - кад се фигурица приближи сету за игру, на њму ќе се упалити свјетла и/или глазба. Све фигурице су покретлјиве у зглобовима. Димензије пакирањ 32,5*20*16 цм. Потребне 2 ЛР6 батерије (уклјучене у пакирањ). Доб 3+. ТВ рекламу можете видјети на слједеќм линку: хттпс://иоуту.бе/-kcЗвСОKCбсАУ.
Тип на производ Играчка