text.skipToContent text.skipToNavigation
Сет за фудбал 2во1IDMK-24048
Нашата најниска цена
22.222.222,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Сет за игру ногомет садржава дијелове који се могу саставити у 2 мала гола димензија 48kc27kc33 цм или 1 велики димензија 91kc50kc61 цм. Доб 3+.
Возраст 3 +
Бренд Ao Jie
Тип на производ Играчка