text.skipToContent text.skipToNavigation
СЕТ ЗА КОШАРКУ ПЛАСТИЧНИIDEK000207500
Нашата најниска цена
1.350,00 ден
Пластични сет за кошарку. Садржи расклопне дијелове димензија 105kc70kc46 цм с припадајуќим обручем за кош, као и кошаркашку лопту промјера 12 цм. Доб: 3+

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 27.05.2019

Пластични сет за кошарку. Садржи расклопне дијелове димензија 105kc70kc46 цм с припадајуќим обручем за кош, као и кошаркашку лопту промјера 12 цм. Доб: 3+
Возраст 0 +
Бренд Ao Jie
Тип на производ Детска играчка