text.skipToContent text.skipToNavigation
СЕТ ЗА ПИНГ ПОНГIDEK000207499
Нашата најниска цена
500,00 ден
Дјечји сет за столни тенис. Садржи мрежице и лоптице за играњ. Може се користити у унутарњм и вањком простору. Доб: 3+

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 27.05.2019

Дјечји сет за столни тенис. Садржи мрежице и лоптице за играњ. Може се користити у унутарњм и вањком простору. Доб: 3+
Возраст 0 +
Бренд Ao Jie
Тип на производ Детска играчка