text.skipToContent text.skipToNavigation
Chipolino Трицикл Cross Fit TRKCF143IDEK000064580
Нашата најниска цена
5.690,00 ден
Погодно за деца од 1.5-5 години, максимална тежина 25kg. Боја, цино-бела. Седиште 360, може да се врти за родителот да го гледа своето дете.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.03.2019

Погодно за деца од 1.5-5 години, максимална тежина 25kg. Боја, цино-бела. Седиште 360, може да се врти за родителот да го гледа своето дете.
Бренд Chicco