text.skipToContent text.skipToNavigation
Пластелин сет Фармер и фармаIDMK-14015
Нашата најниска цена
600,00 ден
Пластелин сет Фармер и фарма с пластелином и моделима за израду животињца и осталих деталја с фарме. Димензије: 28kc7kc28 цм. Доб 3+.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Пластелин сет Фармер и фарма с пластелином и моделима за израду животињца и осталих деталја с фарме. Димензије: 28kc7kc28 цм. Доб 3+.
Возраст 3 - 6 година
Бренд Playgo
Тип на производ Детска играчка