text.skipToContent text.skipToNavigation
Пластелин 10 боиIDMK-13906
Нашата најниска цена
405,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 19.02.2019

10 кутијица пластелина у 10 различитих боја. Димензије: 31,5kc7kc11,5 цм.
Возраст 3 - 6 година
Бренд Playgo
Тип на производ Пластелин