text.skipToContent text.skipToNavigation
Пластелин 4 боиIDMK-13905
Нашата најниска цена
308,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 19.02.2019

4 кутијице пластелина у 4 основне боје - жута, плава, црвена и зелена. Димензије 30kc8kc8 цм.
Возраст 3 - 6 година
Бренд Playgo
Тип на производ Играчка