text.skipToContent text.skipToNavigation
Сет за правење коњ и кочијаIDMK-13988
Нашата најниска цена
590,00 ден
Креативни сет за израду и бојањ коњ и кочије. Уз помоќ посебних наочала дијете ќе видјети како се појавлјује и четврта димензија. Наочале уклјучене у сет. Доб 6+.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Креативни сет за израду и бојањ коњ и кочије. Уз помоќ посебних наочала дијете ќе видјети како се појавлјује и четврта димензија. Наочале уклјучене у сет. Доб 6+.
Возраст 6 +
Бренд Diamant
Тип на производ Детска играчка