text.skipToContent text.skipToNavigation
CraZArt Shimmer 'n Sparkle машина за шиењеIDEK000073289
Нашата најниска цена
2.360,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 19.02.2019

CraZArt Shimmer 'n Sparkle машина за шиење која вистински шие. Сами можете да ја сошиете вашата гардероба, модните додатоци и да украсувате било што изработено од текстил. Сетот вклучува машина за шиење, материјал, конец и резервни игли. Производот работи на батерии (4АА, кои не се вклучени во пакувањето) или на електрична енергија (потребен адаптер AC/DC, кој не вклучен во пакувањето) Возраст 8+ години.
Бренд Cra-Z-Art
Тип на производ Детска играчка