text.skipToContent text.skipToNavigation
Козметичка маса со столче Minnie MouseIDMK-15200
Нашата најниска цена
2.290,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 14.12.2018

Минние козметички столиќ с ногама. Уклјучује огледало које је уједно и ормариќ у који се може поспремити шминка и прибор. Димензије пакирањ 12*48*53 цм. Доб 3+.
Бренд Imc Toys
Тип на производ Играчка