text.skipToContent text.skipToNavigation
ПЛИШ МИНИ ТИЦКЛЕС СОРТОIDME-y77974
Нашата најниска цена
900,00 ден
Колекција од 6 преслатких лјубимаца (3 мачкице и 3 псиќа) који воле трести са својим трбушчиќима. Они се смију и производе слатке звукове. Наравно, они ќе тражити твоју пажњ када се не будеш играо ...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 21.04.2019

Колекција од 6 преслатких лјубимаца (3 мачкице и 3 псиќа) који воле трести са својим трбушчиќима. Они се смију и производе слатке звукове. Наравно, они ќе тражити твоју пажњ када се не будеш играо с њма. Садржи батерије: 2kcЛР03 (ААА) 1.5В. Доб:12м+.
Лиценца Останато
Бренд Imc Toys
Тип на производ Интерактивна плишена играчка