text.skipToContent text.skipToNavigation
Плишана играчка Olaf FrozenIDEK000004201
Нашата најниска цена
1.250,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Плишани Олаф који пјева. Потребне 2 АА батерије које нису уклјучене у пакирањ. Висина цца 30 цм. Доб 3+.
Тип на производ Играчка