text.skipToContent text.skipToNavigation
Плишано пони Candy IDEK000005847
Нашата најниска цена
4.500,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 17.12.2018

Прекрасни плишани пони Цанди. Када је подрагаш и четкаш по врату нагињ главу, трепќе очима и миче уши. Кад је гладна нахрани је мрквом и захвалит ќе ти радосним њштањм. Кад зачује гласан звук Цанди ќе се уплашити и затворити очи. Да је смириш дај јој мркву или јој четкај врат. Висина 45 цм. Потребне 4 батерије ЛР6 (АА) које нису уклјучене у пакирањ. Доб 2+.
Тип на производ Играчка