text.skipToContent text.skipToNavigation
Плишено зајче BETSYIDME-y77975
Нашата најниска цена
1.830,00 ден
Бетси је преслатка мала зечица са забавним звуковима. Еластична и слатка, воли када је мазиш. Слатко је назови и она ќе поскочити, али немој бити прегласан и викати да се не би уплашила. Она помиче...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 21.04.2019

Бетси је преслатка мала зечица са забавним звуковима. Еластична и слатка, воли када је мазиш. Слатко је назови и она ќе поскочити, али немој бити прегласан и викати да се не би уплашила. Она помиче уши као права зечица и јако је слатка. Садржи батерије: 3kcЛР6(АА)1.5.В. Доб: 3+
Лиценца Останато
Бренд Imc Toys
Тип на производ Интерактивна плишена играчка