text.skipToContent text.skipToNavigation
Интерактивно Маче BiankaIDEK000064722
3.690,00 ден
Нашата најниска цена
2.030,00 ден
Интерактивна играчка Маче Bianka од познатиот бренд на играчки IMC Toys. Децата го обожаваат ова маче, кое оди како вистинко маче, сака да се мази и се одзива на своето име. Возраст: 18+

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 17.12.2018

Интерактивна играчка Маче Bianka од познатиот бренд на играчки IMC Toys. Децата го обожаваат ова маче, кое оди како вистинко маче, сака да се мази и се одзива на своето име. Возраст: 18+