text.skipToContent text.skipToNavigation
Communiguard стоп за електросмогIDEK000019071
Нашата најниска цена
1.430,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.01.2019

COMMUNIGUARD е фолија третирана со информации, а базирана на принципите на биофизиката, која ја подобрува заштитата и хармонизацијата на нашето тело од штетните влијанија на магнетното поле.
Тип на производ Останати додатоци