text.skipToContent text.skipToNavigation
Vein Care крема 75 ml.IDEK000019072
Нашата најниска цена
930,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Нозете лесно Ви се заморуваат? Се јавува чувство на набрекнатост и тежина? Честа е појавата на болки и грчеви во мускулите на потколениците? Се менува ли бојата на кожата? Ви отекуваат ли глуждовите?
Тип на производ Останати додатоци