text.skipToContent text.skipToNavigation
Santoro Cobwebs 324GJ17 (12x11x5.5cm) НЕСЕСЕРIDEK000211570
Нашата најниска цена
1.200,00 ден
НЕСЕСЕР Santoro Cobwebs 324GJ17 (12x11x5.5cm). Несесерот има две прегради, не содржи додатоци.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 26.09.2019

НЕСЕСЕР Santoro Cobwebs 324GJ17 (12x11x5.5cm). Несесерот има две прегради, не содржи додатоци.
Бренд Santoro
Тип на производ Pernica