text.skipToContent text.skipToNavigation
Santoro My Gift To You 324GJ18 (12x11x5.5cm) НЕСЕСЕРIDEK000211574
Нашата најниска цена
1.200,00 ден
НЕСЕСЕР Santoro My Gift To You 324GJ18 (12x11x5.5cm). Несесерот има две прегради, не содржи додатоци.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 26.09.2019

НЕСЕСЕР Santoro My Gift To You 324GJ18 (12x11x5.5cm). Несесерот има две прегради, не содржи додатоци.
Бренд Santoro
Тип на производ Pernica