text.skipToContent text.skipToNavigation
Santoro My Gift To You 688GJ10 (23.5x18.5x4cm) НЕСЕСЕРIDEK000211541
Нашата најниска цена
2.200,00 ден
НЕСЕСЕР Santoro My Gift To You 688GJ10 (23.5x18.5x4cm). Несесерот има две прегради, во првата има вкучени 2 моливи, 3 пенкала, гума за бришење, острилка и 18 боици, а во втората преграда има агломе...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 26.09.2019

НЕСЕСЕР Santoro My Gift To You 688GJ10 (23.5x18.5x4cm). Несесерот има две прегради, во првата има вкучени 2 моливи, 3 пенкала, гума за бришење, острилка и 18 боици, а во втората преграда има агломер, линијар, тријаголник и 18 фломастери.
Бренд Santoro
Тип на производ Pernica