text.skipToContent text.skipToNavigation
Santoro The Dreamer 688GJ12 (23.5x18.5x4cm) НЕСЕСЕРIDEK000211542
Нашата најниска цена
2.200,00 ден
НЕСЕСЕР Santoro The Dreamer 688GJ12 (23.5x18.5x4cm). Несесерот има две прегради, во првата има вкучени 2 моливи, 3 пенкала, гума за бришење, острилка и 18 боици, а во втората преграда има агломер, ...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 26.09.2019

НЕСЕСЕР Santoro The Dreamer 688GJ12 (23.5x18.5x4cm). Несесерот има две прегради, во првата има вкучени 2 моливи, 3 пенкала, гума за бришење, острилка и 18 боици, а во втората преграда има агломер, линијар, тријаголник и 18 фломастери.
Бренд Santoro
Тип на производ Pernica