text.skipToContent text.skipToNavigation
Santoro Friends Walk Together 30GJ11 (44.5x15x33cm) РАНЕЦIDEK000211568
Нашата најниска цена
3.000,00 ден
РАНЕЦ Santoro Friends Walk Together 30GJ11 (44.5x15x33cm). Ранецот има две прегради и еднн помал џеб погоден за чување мобилен телефон.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 26.09.2019

РАНЕЦ Santoro Friends Walk Together 30GJ11 (44.5x15x33cm). Ранецот има две прегради и еднн помал џеб погоден за чување мобилен телефон

 

Бренд Santoro
Тип на производ Торба