text.skipToContent text.skipToNavigation
Santoro Friends Walk Together 693GJ05 (33x13x41cm) РАНЕЦIDEK000211565
Нашата најниска цена
3.000,00 ден
РАНЕЦ Santoro Friends Walk Together 693GJ05 (33x13x41cm). Ранецот има две прегради.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 26.09.2019

РАНЕЦ Santoro Friends Walk Together 693GJ05 (33x13x41cm). Ранецот има две прегради.
Бренд Santoro
Тип на производ Торба