text.skipToContent text.skipToNavigation
Santoro My Story 693GJ07 (33x13x41cm) РАНЕЦIDEK000211566
Нашата најниска цена
3.000,00 ден
РАНЕЦ Santoro My Story 693GJ07 (33x13x41cm). Ранецот има две прегради.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 26.09.2019

РАНЕЦ Santoro My Story 693GJ07 (33x13x41cm). Ранецот има две прегради.
Бренд Santoro
Тип на производ Торба