text.skipToContent text.skipToNavigation
AGRINA Компресор 25литриIDEK000203080
7.500,00 ден
Нашата најниска цена
6.099,00 ден
AGRINA Компресор 25литри. Напојување: 230V-50Hz. Моќност:1,5kW, Капацитет:25l/h, Јачина: 8 бари, Тежина: 35кг, димензии: 55х34х60.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.02.2019

AGRINA Компресор 25литри. Напојување: 230V-50Hz. Моќност:1,5kW, Капацитет:25l/h, Јачина: 8 бари, Тежина: 35кг, димензии: 55х34х60.

Тип на производ Компресор