text.skipToContent text.skipToNavigation
1 пронајдени производи
IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories brzaisporakaMK
AOC 24" 24B2XDA, 4 ms IPS HDMI 1.4 x 1, VGA, DVI AdaptiveSync монтор
AOC 24" 24B2XDA, 4 ms IPS HDMI 1.4 x 1, VGA, DVI AdaptiveSync монтор
8.408 ден
23.8 '',1920x1080@75Hz,250 cd/m2,4ms,IPS,HDMI 1.4 x 1,VGA, DVI,2 W x 2 ,Vesa, Tilt, Headphone out (3,5mm), 24B2XDA

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 27.09.2021