text.skipToContent text.skipToNavigation
AOC монитор G246OPFIDEK000036205
Нашата најниска цена
22.222.222,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Г2460ПФ, 24", 16:9, 1920kc1080, 350 цд/м2, ЦР 1.000:1; ДЦР 80.000.000:1, 170 °, 160 °, 1 мс, Д-Суб,ДВИ-Д, ДисплаиПорт, ХДМИ, ТЦО 6.0, Боја Црна, Сталак пивот,подесиво по висини,тилт,свивел, 1920kc1080@144Хз: ДисплаиПорт / ДВИ Дуал Линк, Адаптиве-Синц
Големина на екранот 24"
Максимална резолуција 1920 x 1080
Тип на панел TN
Бренд Aoc
Тип на производ Монитор