text.skipToContent text.skipToNavigation
AOC монитор I2481FXSH 24"IDEK000033962
Нашата најниска цена
22.222.222,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

И2481ФKCХ, 23,8", 16:9, 1920kc1080, 250 цд/м2, ЦР 1000:1, ДЦР 50М:1, 178 °, 178 °, 4 мс, Аудио Ин/Оут,Д-Суб,ХДМИ, ТЦО 6.0, Боја Блацк, Сталак тилт, 2kc ХДМИ, ултра-слим профиле
Големина на екранот 23,8"
Максимална резолуција 1920 x 1080
Тип на панел IPS
Бренд Aoc
Тип на производ Монитор