text.skipToContent text.skipToNavigation
VIVAX VOX bluetooth звучни BS-100 црвена бојаIDEK000074725
2.499,00 ден
Нашата најниска цена
1.374,00 ден
VIVAX VOX bluetooth звучни BS-100 црвена боја. FM radio, USB, AUX in, Bluetooth, звучници моќност: 1x1W + 1x 19W RMS, батерија 3000 mAh - до 8 саати работа, Line IN кабел, Micro USB кабел.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 17.12.2018

VIVAX VOX bluetooth звучни BS-100 црвена боја. FM radio, USB, AUX in, Bluetooth, звучници моќност: 1x1W + 1x 19W RMS, батерија 3000 mAh - до 8 саати работа, Line IN кабел, Micro USB кабел.

Бренд Vivax
Тип на производ Безжичен звучник