text.skipToContent text.skipToNavigation
ПРН ЦЛЈ ХП М254нвIDEK000068989
Нашата најниска цена
22.222.222,00 ден
М254нв, 21 стр/мин, 21 стр/мин, 600kc600 дпи, 256 МБ, ПЦЛ 5ц,ПЦЛ 6,ПостСцрипт 3, 150 листова, УСБ,Вирелесс,Етхернет, Мјесечни циклус 40000 стр., Тонер ЦФ540/1/2/3А

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

М254нв, 21 стр/мин, 21 стр/мин, 600kc600 дпи, 256 МБ, ПЦЛ 5ц,ПЦЛ 6,ПостСцрипт 3, 150 листова, УСБ,Вирелесс,Етхернет, Мјесечни циклус 40000 стр., Тонер ЦФ540/1/2/3А
Дуплекс Не
Бренд Hp
Тип на производ Принтер