text.skipToContent text.skipToNavigation
ЦАН ЛБП151двIDEK000004147
Нашата најниска цена
8.766,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Цанон ласерски принтер ЛБП151дв, 27стр/мин, вирелесс, ауто дуплеkc (Тонер ЦРГ737)
Тип на производ Принтер