text.skipToContent text.skipToNavigation
CANON Pixma G1410 InkJet принтерIDEK000074137
Нашата најниска цена
6.803,00 ден
Цанон А4 ИнкЈет ЦИСС принтер, моно 8.8 ипм, цолор 5.0 ипм (ГИ490 Бк,Ц,М,И)

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Canon A4 InkJet CISS принтер, mono 8.8 ipm, color 5.0 ipm Мастила GI490 Bk,C,M,Y, P/N 2314C009AA

Бренд Canon
Тип на производ Принтер