text.skipToContent text.skipToNavigation
ЦСБ БатеријаIDEK000003432
Нашата најниска цена
1.363,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.01.2019

ДИФ АКУМ ЗА УПС ЦСБ 12В- 7,2 Ах ГП1272
Тип на производ Батерија