text.skipToContent text.skipToNavigation
Toshiba L200 1TB 2.5"IDEK000005682
Нашата најниска цена
2.779,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 19.02.2019

Л200 1ТБ 2.5", 1 ТБ, САТА3, 8 МБ, 2,5", 5.400 рпм
Тип на производ Хард диск