text.skipToContent text.skipToNavigation
SSD Kingston 240GB M.2 G2IDEK000037764
Нашата најниска цена
6.962,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

СМ2280С3Г2/240Г, Капацитет 240 ГБ, Сучелје М.2, МЛЦ, Брзина читањ 550 МБ/с, Брзина записивањ 330 МБ/с Интерфаце: САТА Рев. 3.0 (6Гб/с)
Бренд Kingston