text.skipToContent text.skipToNavigation
ADATA SOD DDR4 8GB 2400MHz SINGLE TRAYIDEK000205916
Нашата најниска цена
22.222.222,00 ден
Меморија Адата за лаптоп СО-ДИММ , ДДР4 8ГБ, 2400МХз , ЦЛ17 , 1.2В , Сингле Траи

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

SO-DIMM , DDR4 8GB, 2400MHz , CL17 , 1.2V , Single Tray, AD4S240038G17-S
Капацитет на меморија 8 GB
Работен такт на меморијата 2400MHz
Бренд Adata
Тип на производ Меморија