text.skipToContent text.skipToNavigation
НЕТ СВЦ ХП 2530-24Г СвитцхIDEK000003875
Нашата најниска цена
37.170,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

24 РЈ-45 аутосенсинг 10/100/1000 портс Дуплеkc: 10БАСЕ-Т/100БАСЕ-ТKC: халф ор фулл; 1000БАСЕ-Т: фулл онли (ИЕЕЕ 802.3 Типе 10БАСЕ-Т, ИЕЕЕ 802.3у Типе 100БАСЕ-ТKC, ИЕЕЕ 802.3аб Типе 1000БАСЕ-Т) 4 фиkcед Гигабит Етхернет СФП портс 1 дуал-персоналити (РЈ-45 ор УСБ мицро-Б) сериал цонсоле порт Суппортс а маkcимум оф 28 Гигабит Етхернет портс
Тип на производ Switch