text.skipToContent text.skipToNavigation
Свитцх 5-портниIDEK000035468
Нашата најниска цена
999,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

ГО-СВ-5Г/Е је СОХО неуправлјиви 5kc 10/100Мбпс преклопник, намјењн мањм мрежама и радним групама.Пет 10/100 Мбпс портова посједују својство аутоматске детекције УТП кабела, омогуќавајуќи рад уз кориштењ страигхт-тхроугх или цроссовер кабела. Аутоматским гашењм портова који нису у употреби штеди енергију (Д-Линк Греен Тецхнологи). Малих је димензија, нечујан и једноставан за кориштењ. Напаја се вањким напонским исправлјачем.
Тип на производ Switch