text.skipToContent text.skipToNavigation
AOC монитор I2781FH 27"IDEK000034095
Нашата најниска цена
12.990,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 27.05.2019

И2781ФХ, 27", 16:9, 1920kc1080, 250 цд/м2, ЦР 1000:1, ДЦР 50М:1, 178 °, 178 °, 4 мс, Аудио Ин/Оут,Д-Суб,ХДМИ, ТЦО'06, Сталак тилт, Ултра-тхин 9.9мм профиле анд стилисх металлиц басе, 1920kc1080@60Хз, 2kc ХДМИ, вклуцени ВГА и ХДМИ кабли
Големина на екранот 27"
Максимална резолуција 1920 x 1080
Тип на панел IPS
Бренд Aoc
Тип на производ Монитор