text.skipToContent text.skipToNavigation
AOC 27" монитор AG271QXIDEK000064241
Нашата најниска цена
29.999,00 ден
AOC 27" монитор AG271QX 27", 16:9, 2560x1440, 350 cd/m2, CR 1000:1 , DCR 50.000.000:1, 170 °, 160 °, 1 ms, Audio In/Out,D-Sub,DVI-D,DisplayPort,HDMI,USB,MHL-HDMI, TCO'06, Боја Black Red, лежиште пи...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

AOC 27" монитор AG271QX 27", 16:9, 2560x1440, 350 cd/m2, CR 1000:1 , DCR 50.000.000:1, 170 °, 160 °, 1 ms, Audio In/Out,D-Sub,DVI-D,DisplayPort,HDMI,USB,MHL-HDMI, TCO'06, Боја Black Red, лежиште пивот, подесливо по висина,tilt,swivel, Quad HD 2560x1440@144Hz, 4x USB 3.0, 2x HDMI, Height Adjustment 130mm, вкличени VGA, HDMI, DVI, DP, AUDIO i USB3.0 кабли
Бренд Aoc
Тип на производ Монитор