text.skipToContent text.skipToNavigation
АОЦ монитор И2480СKCIDEK000034072
Нашата најниска цена
8.299,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

И2480СKC, 23,8", 16:9, 1920kc1080, 250 цд/м2, ЦР 1000:1, ДЦР 20М:1, 178 °, 178 °, 5 мс, Д-Суб,ДВИ-Д, Боја Блацк, Сталак тилт, Фулл ХД 1920 kc 1080@60Хз ресолутион, Енергистар 6, вклуцени ВГА и ДВИ кабли
Тип на производ Монитор