text.skipToContent text.skipToNavigation
Лаптоп HP ProBook 470 G4 I8A85EAIDEK000036289
Нашата најниска цена
46.188,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

ХП ПроБоок 470 Г4, Интел, Цоре и5, 7200У, 2,50 ГХз, Цоре 2, 4 ГБ, 17,3", 1600kc900, САТА 500 ГБ, Фрее ДОС, НВИДИА ГеФорце 930МKC (2 ГБ), ДВД±РВ ДЛ, 802.11ац,ГбитЛАН,Блуетоотх 4.2, не, 1, УСБ 2.0 2, УСБ 3.0 1, 2,63 кг, УСБ 3.1 1
Тип на производ Лаптоп