text.skipToContent text.skipToNavigation
ACER A315-53G-51H7, NX.H18EX.034 лаптопIDEK000205893
47.238,00 ден
Нашата најниска цена
36.599,00 ден
ACER A315-53G-51H7, NX.H18EX.034 лаптоп. Екран:15.6 FHD, Процесор: i5-7200U, RAM меморија: 8G, Капацитет: 512GB SSD, Графичка карта: GeForce MX150 2G, DVD RW: NO ODD, Оперативен систем: FREE DOS, Б...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 27.05.2019

ACER A315-53G-51H7, NX.H18EX.034 лаптоп. Екран:15.6 FHD, Процесор: i5-7200U, RAM меморија: 8GB, Капацитет: 512GB SSD, Графичка карта: GeForce MX150 2GB, DVD RW: NO ODD, Оперативен систем: FREE DOS, Боја: Црна, гаранција 24 месеци.

Бренд Acer
Тип на производ Лаптоп