text.skipToContent text.skipToNavigation
ACER A515-52G-544T, NX.H15EX.009 лаптопIDEK000205895
47.238,00 ден
Нашата најниска цена
35.999,00 ден
ACER A515-52G-544T, NX.H15EX.009 лаптоп. Екран:15.6 FHD, Процесор: i5-8265U, RAM меморија: 8G, Капацитет: 256GB SSD, Графичка карта: GeForce MX150 2G, DVD RW: NO ODD, Оперативен систем: FREE DOS, Б...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.05.2019

ACER A515-52G-544T, NX.H15EX.009 лаптоп. Екран:15.6 FHD, Процесор: i5-8265U, RAM меморија: 8G, Капацитет: 256GB SSD, Графичка карта: GeForce MX150 2G, DVD RW: NO ODD, Оперативен систем: FREE DOS, Боја: Црна
Бренд Acer
Тип на производ Лаптоп