text.skipToContent text.skipToNavigation
ACER A515-52G-57E9, NX.H5LEX.004 лаптопIDEK000210167
Нашата најниска цена
36.155,00 ден
ACER A515-52G-57E9, NX.H5LEX.004 лаптоп. Карактеристики: Intel Core i5, 8265U, 1,60 GHz, Core 4, 8 GB, 15,6" FHD (1920x1080), SATA 1000 GB, Linux, NVIDIA GeForce MX130 (2 GB), 802.11ac, Bluetooth 4.0, GbitLAN, HDMI, 2x USB 2.0, USB 3.0, 2,2 kg, Boja Crna, NX.H5LEX.004

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 20.07.2019

ACER A515-52G-57E9, NX.H5LEX.004 лаптоп. Карактеристики:  Intel Core i5, 8265U, 1,60 GHz, Core 4, 8 GB, 15,6" FHD (1920x1080), SATA 1000 GB, Linux, NVIDIA GeForce MX130 (2 GB), 802.11ac, Bluetooth 4.0, GbitLAN, HDMI, 2x USB 2.0, USB 3.0, 2,2 kg, Boja Crna, NX.H5LEX.004

Големина на екранот 15,6"
Тип на процесори Intel
Работна меморија (RAM) 8GB
Капацитет на диск 1 TB
Боја Црна
Маса од 2 до 3kg
Бренд Acer