text.skipToContent text.skipToNavigation
Acer A315-31-P9ZF (15,6FHD/N4200/4GB/SSD 256GB) лаптопIDEK000135962
20.547,00 ден
Нашата најниска цена
18.999,00 ден
Ацер Аспире 3, А315-31-П9ЗФ, Интел Пентиум KUуад-Цоре Н4200, 1,10 ГХз, 4 ГБ, 15,6" ФХД 1920kc1080, ССД 256 ГБ, Линуkc, Интел ХД, 802.11ац, Блуетоотх 4.0, ГбитЛАН, ХДМИ, 2kc УСБ 2.0, УСБ 3.0, 2,1 кг...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

A315-31-P9ZF, Intel Pentium Quad-Core N4200, 1,10 GHz, 4 GB, 15,6" FHD 1920x1080pix, SSD 256 GB, Linux, Intel HD, 802.11ac, Bluetooth 4.0, GbitLAN, HDMI, 2x USB 2.0, USB 3.0, 2,1 kg, Боја црна, NX.GNTEX.087 + ГРАТИС тастатура + глувче и Kaspersky Internet Security 2017 антивирусна програма. Гаранција 24 месеци.

Големина на екранот 15,6"
Тип на процесори Intel
Работна меморија (RAM) 4GB
Капацитет на диск 256 GB
Боја Црна
Маса од 2 до 3kg
Бренд Acer