text.skipToContent text.skipToNavigation
Acer Aspire 3 NX.HF9EX.02E (15,6 FHD, Ryzen 5 3500U, 8GB, 1000GB SSD)IDEK000229297
39.999  ден
Цена
29.999  ден
Acer Aspire 3 NX.HF9EX.02E (15,6 FHD, Ryzen 5 3500U, 8GB, 1.000GB SSD). Карактеристики: 15,6 FHD, AMD Ryzen 5 3500U 2.10GHz, 8GB RAM, 1TB PCIe NVMe SSD, AMD Radeon Vega 8, Linux

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 21.04.2020

За купување на лаптоп или телевизор подаруваме 1.800ден!

За купување на лаптоп или телевизор до 31.03.2020 година ви подаруваме поклон бон во износ од 1.800ден. за наредна нарачка над 6.000ден.
Поклон бонот можете да го искористите до 30 дена од денот кога ќе го добиете, а важи за цел асортиман.
Acer Aspire 3 NX.HF9EX.02E (15,6 FHD, Ryzen 5 3500U, 8GB, 1.000GB SSD). Карактеристики: 15,6 FHD, AMD Ryzen 5 3500U 2.10GHz, 8GB RAM, 1TB PCIe NVMe SSD, AMD Radeon Vega 8, Linux
големина на екран 15 "
Бренд на процесор AMD
Серија на процесор Ryzen 5
Модел на процесор AMD Ryzen 5 3500U Quad (2MB Cache,up to 3.7 GHz)
Брзина на процесор 2 GHz
Број на јадра во процесорот 4
RAM Меморија 8 GB
Тип на меморија DDR4
Капацитет SSD 1 1024 GB
посебна графичка картица Не
тип на графичка картица AMD
Модел на графичка карта AMD Radeon Vega 8
модел на графички чипови Radeon RX Vega 8
Оперативен систем Linux
Бренд Acer
Тип на производ Лаптопи